roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.

Alex Whitman :: newsy
Większość newsów, pod którymi liczba komentarzy jest trzycyfrowa, jest zapewne autorstwa Alexa. To on porusza wszystkie kontrowersyjne i ciekawe tematy, dzięki czemu dany news nie raz przypomina forum. Poza tym specjalizuje się ciekawostkach o bohaterach serialu.


BAKLO :: newsy, artykuły
Zajmuje się wszelkiego rodzaju ciekawostkami, których pochodzenie często pozostaje niewiadome, a także artykułami, wywiadami i innymi rzeczami (nie)związanymi z "Roswell" oraz aktorami występującymi w serialu. Miłośnik trzeciego sezonu "Roswell" i autor wszystkich opisów odcinków tej serii.


luki :: redaktor naczelny
Pomysłodawca i twórca strony, oraz przez dłuższy czas jedyny redaktor. Zajmuje się w sumie wszystkim (co w praktyce równoważne niczemu), a w szczególności rozwojem strony, koordynowaniem całego zespołu bądĽ pisaniem jakiś szczególnie ważnych informacji. Wszystkie ogóle uwagi i pytania odnośnie serwisu należy kierować do niego.


Olka :: galeria i tapety
Jeśli zrobiłeś roswellowską tapetkę i chciałbyś się podzielić nią z innymi wyślij ją właśnie do Olki. A może znalazłeś fajną tapetę/fotkę w sieci? Jeśli tak - patrz powyższe zdanie :) Olka udziela się także w innych działach, ale jej główną domeną nadal pozostają dział Tapety i Galeria.


setka :: newsy z zagranicy
Człek ten wynajduje w zagranicznym internecie wszystkie informacje o aktulnym życiu aktorów z Roswell jak i o tym, co się dzieje z całym zagranicznym światem serialu. Dlatego wszystkie tego typu nowinki należy wysyłać na jego adres


{o} :: człowiek legenda
Nikt do końca nie wie, kim jest, aczkolwiek krążą pogłoski, że uczy w liceum jakiegoś przedmiotu ścisłego. Wiadomo natomiast, że zajmuje się wszelkimi lukami w zabezpieczeniach, błędami i innymi technicznymi sprawami, zbudował niektóre działy, założył i administrował Forum, a czasami wrzucał newsy o bardziej komputerowej tematyce.