roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.

JASON BEHR - E.T.

Od tłumacza: Tłumaczenie w wielu miejscach musiałem trochę przerobić - jak zapewne wiesz, nie zawsze da się tłumaczyć z angielskiego słowo w słowo. Temat może niezbyt aktualny i raczej się nie nada na stronę (no chyba, że Ty uważasz inaczej, ja nie miałbym nic przeciwko ;)) , ale tak na początek to i tak chyba nieźle.

"Kiedy dochodzi do spraw obcych, Jason Behr , gwiazda serii WB, Roswell , jest człowiekiem wierzącym. "Dla mnie stanie tutaj i mówienie tobie, że my jesteśmy jedynymi rozumnymi formami życia, jakie kiedykolwiek istniały, byłoby bardzo aroganckim zachowaniem."

Prawda jest taka: już jako dziecko, teraz 30-letni aktor głęboko był afektowany przez film, E.T ., i kochał wszystkie filmy które miały w tematyce obcych z przestrzeni kosmicznej .

"Myślę że fantazja i odkrycie tego wszystkiego , oraz świadomość, że tam mogłyby być inne rozumne formy życia jest fascynujące."

I co może być bardziej fascynujące niż granie roli czegoś, do czego jest się przyzwyczajonym, jakby istniało zawsze?

Jason jest w Roswell Maxem Evansem , nastolatkiem - potomkiem obcych którzy wylądowali, w Roswell Nowy Meksyku. Podczas gdy jego ludzcy rówieśnicy radzą sobie z typowym dochodzeniem poczucia własnej godności i idącymi za tym kryzysami, Max, jego siostra, i ich przyjaciel dosłownie poszukują informacji na temat tego, kim są. Czy Jason może się z nim identyfikować? W pewnym sensie, on robił to samo, kiedy opuszczał Minneapolis wyjeżdżając do Los Angeles.

Jason występował w szkole, bawił się grając przez swoje dzieciństwo. W szkole średniej, zdecydował się na robienie kariery. Faktycznie jak tylko ukończył studia, Jason spakował swoje torby i wyjechał do Los Angeles, by dowiedzieć się, co może zdziałać.

W mieście gdzie reklamy są używane jak statki żeglugi przybrzeżnej a ilość widowni taka, jak przy DMV , Jason był zdolny brać każdą pracę natychmiast. Wbrew swojemu nagłemu sukcesowi w reklamach, trafiła się mu pierwsza prawdziwa rola - Tylera Bakera w serialu TV Sherman Oaks . Ale serial wkrótce zdjęto z anteny. Jego kolejna praca w serialu - ABC's Push zakończyła się tak samo. Jednak Jason nigdy, nie ustępował i trafiła mu się mała rólka w filmie z Reese Witherspoon - Pleasantville , i niezależnym filmie , Rites of Passage , następnie zagrał gościnnie w: Jag , Pacific Blue , Profiler , 7th Heaven , Cracker , Buffy the Vampire Slayer, i w serialu, który ukazał jego talent w konfrontacji z najbardziej utalentowanymi młodymi gwiazdami - Dawson's Creeek .

Wytrwałość Jasona i wiara w E.T. dawała mu przewagę, kiedy spotkał producenta Roswell. De facto zanim on się o niej dowiedział rola Maxa była już jego.

Ten przypadek ukazuje, że opłaca się być widocznym z tym, co się robi, bo nigdy nie wiadomo, czy jedno z twoich największych zainteresowań nie będzie przydatne :)"

Źródło: Entertainment Teen
Tłumacz: FB