Świat seriali #8

Ósmy numer Świata seriali zaczęłam dla odmiany przeglądać od ostatniej strony i tak też będę go omawiać :)

Ostatnimi czasy informacje związane z roswellowymi aktorami zadomowiły się w rubryce Czytelnicy pytają... Tym razem pojawiła się krótka notka o Davidzie Conradzie, czyli agencie FBI, Pierce nawiązująca do serialu Ghost Whisperer, w którym aktor wciela się w paramedyka i męża gł. bohaterki (Jennifer Love Hewitt).

Dział Bez tajemnic bezpośrednio nawiązuje do naszego ukochanego serialu (sic!) dzięki czemu dowiemy się jaki koszmar prześladował Nicka Wechslera, co łączy Colina Hanksa z Colinem Jonesen oraz czego Adamowi Rodriguezowi zazdrości Brendan Fehr.

Fanów Zagubionych z pewnością ucieszy artykuł poświęcony Terry’emu O’Quinnowi, czyli serialowemu Johnie Locke’u. A w nim informacje na temat fandomu aktora, jego kariery (także tej z czasów Millennium - serial ten swego czasu emitowała TV4), a także przyjaźni zawartych na planie Lost.

Ponadto Śs zdradził co nieco, na temat kręconego właśnie serialu Tajemnica twierdzy szyfrów, polskim serialu opartym na motywach powieści Bogusława Wołoszańskiego pt. Twierdza szyfrów.

Fanom Magdy M. z pewnością przypadnie do gustu artykuł poświęcony serialowemu Sebastianowi (Bartek Świderski) oraz jego zdjęciom, które niebawem będą zdobić jedną z galerii sztuk.

A także: wywiad z Cezarym Żakiem, Julią Pietruchą, raport o związkach wśród aktorów, informacje związane z obecnym życiem gwiazd Pełnej chaty, supertemtat: Synkowie mamusi oraz plakat z obsadą serialu Smallville.