Świat seriali #5

Przede wszystkim bardzo was przepraszam za opóźnienie. Choć upłynął już tydzień od ukazania się 5. numeru Świata seriali myślę, że nie powinno być problemu z kupieniem tego wydania. Zajrzyjcie do Sklepików prasowych, Kolporterów, czy Empików - w tych ostatnich na pewno go znajdziecie.

Na początek informacje ROGALowe* Niestety tym razem zabrakło tych dotyczących Roswell. Za to fanki Iana Somerhaldera z Zagubionych z pewnością ucieszą zdjęcia aktora, które pojawiają się na 20. stronie (a'propos Smallville), a także 43. w Forum czytelników (przy potwierdzeniu przez redakcję informacji, że odtwórcy ról Boone'a i Shanon są parą w życiu prywatnym). W Kolekcji Śs portrety Chirurgów: Sandry Oh (Cristina) i Isaiaha Washingtona (Dr Preston).

*Roswell, Grey's Anatomy, Lost

Poza tym najświeższe informacje z naszego podwórka, czyli artykuły związane z rodzimymi produkcjami.

Z wywiadu przeprowadzonego z odtwórcami ról Patrycji i Michała w serialu Na dobre i na złe, dowiemy się m. in., dlaczego Urszula Grabowska wybrała zawód aktora, co ją łączy z Marcinem Dańcem oraz jak praca wpływa na stosunki z jej rodziną. Natomiast Radosław Krzyżowski zdradził, co nieco na temat swojej gry w teatrze, a także związku z żoną. Z wywiadu dowiemy się również, jak aktor spędza wolny czas, a także, jakie problemy wynikają z faktu, iż mieszka w Krakowie, a pracuje w Warszawie.

Na 33. stronie znajduje się opis postaci z nowego serialu telewizji Polsat - Kochaj mnie, kochaj!, a na kolejnej informacje z planu TVNowskiejMagdy M..

Serial Gotowe na wszystko niedawno powrócił na antenę Polsatu w drugiej serii zatem informacji na jego temat nie mogło zabraknąć w Świecie seriali. Artykuł poświęcono Wiasteria Lane - ulicy, przy której mieszkają bohaterki Gotowych.... Oprócz informacji na temat domów zamieszkałych przez 'zdesperowane gospodynie' pojawiła się krótka notka związana z Betty Applewhite - nową mieszkanką osiedla.