Świat seriali #19

Dla fanów Zagubionych plakat serialowej Kate.

Do łask najwyraźniej wracają nasze rodzime produkcje. Tym razem Śs rozpisuje się na temat jednego z nowych seriali TVP1 - Faceci do wzięcia. Dział Od kuchni tym razem zajrzał do alkow Kryminalnych. Z sąsiedniej strony dowiemy się natomiast, co nieco z planu Magdy M. 24 września na antenę TVP2 wracają Oficerowie, o czym informuje nas obszerny artykuł skupiający się na bohaterach serialu.

Jeśli chodzi o produkcje zagraniczne, redaktorzy dwutygodnika przypominają nam o niezapomnianym duecie z Miami Vice - Crockecie i Tubbasie, gliniarzy o niespotykanej garderobie ;)

Wywiady - w tym numerze jest ich, co nie miara. Na początek rozmowa z Przemysławem Sadowskim, najbardziej znanym ze swojej roli w polsatowym Samym życiu. Dalej dowiemy się, co słychać u Elżbiety Jarosik, matki tytułowej bohaterki Niani. Portret na życzenie częściowo poświęcono Małgorzacie Kożuchowskiej obecnie najbardziej lubianej aktorce w polskim "Hollywood" ;) W Kąciku Fantasy Sarah Michelle Gellar znana z gł. roli w serialu Buffy - postrach wampirów, która nawiasem mówiąc wystąpiła w remake'u japońskiego horroru Ju-On wraz z Jasonem Behrem.