roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.

MAJANDRA DELFINO DLA FHM

Majandra Delfino
Kto: Maria Deluca w "Roswell" (PL: Roswell – w kręgu tajemnic)
Pierwszy występ na ekranie: "Zeus i Roxanne"

Największe doświadczenie w LA (Los Angeles): Weszłam na przesłuchanie do "Mars Attacks!" (PL: Masjanie atakują) i siedziałam w poczekalni z tymi długimi blond włosami do pasa. Ten stary facet podchodzi do mnie i zaczyna na mnie wpadać (podrywać mnie), mówiąc, że chce się ze mną umówić (zabrać mnie gdzieś). Więc pytam się go, gdzie chciałby mnie zabrać, a on odpowiedział: "Co powiesz na Wieżę Eiffel’a?". Zapytałam go o imię i to był Warren Beatty! (aktor, pisarz, reżyser, producent, ma ponad 60 lat :) – przyp. tłumacza)

Przyłapana: Skłamałam o moim wieku, żeby dostać się do Roswell. Skończyłam właśnie film, gdzie byłam traktowana jak dorosła – to jest legalna rzecz, jeśli masz 6 msc. do 18-tych urodzin i jeśli to jest w lecie, możesz pracować jak(jako) dorosły, czy coś w tym stylu. Założyłam, że to także stosowne do TV show (tu: serial TV), więc powiedziałam, że mam 18 (lat) kiedy reżyser zapytał. Dostałam odpowiedź (telefoniczną) i dzień, gdy przypuszczalnie szłam na testy, oni odkryli, że miałam 17 (lat), bo spytałam o prywatnego, studyjnego nauczyciela w moim kontrakcie.

Rola, której uciekła: Byłam poważnie brana pod uwagę do roli w American Beauty zamiast Meny Suvari. Sprowadzono wszystkich, a ja właśnie ściełam moje długie włosy. Reżyser catingowy rozmawiał ze mną i nie wiedział, że zetnę włosy. Więc weszłam w krótkich włosach, zagrałam romans ze starszym mężczyzną i… nie dostałam tej roli.

Źródło: FHM (www.fhmus.com)
Tłumacz: BAKLO

Źródło: FHM
Tłumacz: BAKLO